Data przyjazdu
Data wyjazdu

Polanica Zdrój

 
 
Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU posiadają w Polanicy - Zdroju blisko 600 miejsc dla gości w ośrodkach sanatoryjnych, wśród których na szczególną uwagę zasługuje „Wielka Pieniawa” połączona z nowoczesnym Zakładem Przyrodoleczniczym . To ponad 100-letnie sanatorium, które stało się synonimem luksusu i elegancji. Położone w centrum Parku Zdrojowego, zaprasza swoich gości do komfortowych pokoi i apartamentów, przestronnych, eleganckich sali jadalnych, nowoczesnego kompleksu zabiegowego.
Ten wyjątkowy pod względem architektonicznym obiekt posiada nowoczesne centrum rekreacyjne „Słoneczne Termy Wielka Pieniawa”, w skład, którego wchodzą: dwa baseny, Słoneczne Fit Centrum oraz Strefa Saun. W obiekcie serwowane są pyszne i zdrowe dania przygotowywane według zaleceń dietetyka.


czytaj więcej zarezerwuj
 
 

Willa Mała Pieniawa usytuowana jest na terenie polanickiego Parku Zdrojowego. Miejsce urzeka ciszą, daje wytchnienie i gwarantuje odpoczynek. Na gości czeka luksusowo wyposażony i odrestaurowany budynek ze 125 letnią historią.

Na gości czeka 12 luksusowych pokoi oraz 3 apartamenty z salonem, sypialnią i sauną. Wszyscy, którzy zatrzymają się w Villi Mała Pieniawa mogą również liczyć na bogaty zakres usług SPA, basenów, a przede wszystkim gamy unikatowych zabiegów leczniczych.


zarezerwuj pobyt w małej pieniawie


"Zdrowie” położone jest w zaciszu Parku Zdrojowego, w bezpośrednim otoczeniu pięknej przyrody, tuż przy zagajniku różaneczników. Ten kameralny obiekt oferujący przytulne pokoje, doskonalą kuchnię, nowoczesną pracownię diagnostyczną, szeroki wybór zabiegów rehabilitacyjnych i nowocześnie wyposażoną salę gimnastyczną, zaprasza szczególnie osoby ze schorzeniami kardiologicznymi. Pod czujnym okiem lekarzy kardiologów, dzięki łagodnemu podgórskiemu klimatowi oraz zastosowaniu naturalnych surowców leczniczych szybciej odzyskuje się zdrowie, dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.

W obiekcie realizowany jest także program rehabilitacji kardiologicznej w warunkach stacjonarnych.


 


Niewątpliwym atutem Sanatorium „Carmen” jest położenie w sąsiedztwie malowniczego Parku Zdrojowego, co sprzyja komfortowemu wypoczynkowi. Na gości czekają pokoje, w tym pokoje typu studio. Podczas pobytu zapewniamy całodobową opiekę medyczną, wyspecjalizowany zespół rehabilitantów, smaczną kuchnię oraz bogatą ofertę usług rekreacyjnych.


„Korab” położony jest w malowniczym zakątku Polanicy-Zdrój, nieopodal słynnej polanickiej szachownicy. To nowoczesny, 3-kondygnacyjny obiekt przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Swoim Gościom oferuje on komfortowe pokoje 1,2 i 3-osobowe, przestronną jadalnię, centrum zabiegowe oraz dwie sale terapii zajęciowej.
W obiekcie wykonywane są zabiegi w oparciu o urządzenia typu aquavibron, terapie z wykorzystaniem laseru, masaże oraz muzykoterapia. Bezpośrednio przy obiekcie została zlokalizowana tzw. siłownia plenerowa, która pozwala na korzystanie ze urządzeń sportowych na świeżym powietrzu.


Szarotka to kameralny, 3 piętrowy budynek, położony jest w malowniczym sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz Pijalni Wód Mineralnych. Kuracja w „Szarotce” polecana jest szczególnie tym, którzy nawet z dala od domu chcą się poczuć jak u siebie. Pobytom w Sanatorium Szarotka towarzyszy zawsze przyjazna i miła atmosfera.