wersja językowa

 

Sanatoria


Jan Kazimierz


Położone pośród zieleni Parku Zdrojowego Sanatorium „Jan Kazimierz” przyciąga swym magicznym klimatem. Otoczone starodrzewami w bliskim sąsiedztwie Pijalni Wód Mineralnych i Dworku Chopina, gdzie od ponad 60 lat odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie zaprasza na kurację i wypoczynek. Sanatorium polecane jest szczególnie osobom, które chcą uciec od tłumu i zgiełku miasta. To miejsce dla osób, które chcą poświęcić swój czas na rehabilitację i odnowę sił witalnych. Połączone jest ono z Zakładem Przyrodoleczniczym oferującym szeroki wachlarz zabiegów, które usprawniają ciało, poprawiają kondycję, regenerują i redukują wpływ stresu na zmęczony tempem życia organizm.

To tu właśnie można odnaleźć nowe siły witalne i chęć życia. Wygodne, komfortowe pokoje, urzekająca swym pięknem jadalnia serwująca smaczną i zdrową kuchnie gwarantują udany wypoczynek. Na terenie sanatorium znajduje się biblioteka oraz strefa Wi-Fi, w ramach której mogą Państwo bezpłatnie korzystać z Internetu.

Sanatorium zaprasza także do nowoczesnego Kompleksu Rekreacyjnego "Słoneczne Termy Jan Kazimierz", w którym to do dyspozycji Gości oddajemy Centrum Borowinowe, nowoczesny basen z bogatą ofertą hydromasaży, saunę fińską, łaźnię parową. W naszym Słonecznym Fit Centrum skutecznie zadbasz o kondycję. Nowoczesny sprzęt fitness i cardio wesprze trening wytrzymałościowy oraz  pomoże spełnić marzenia o idealnej sylwetce.

Jan Kazimierz
ul. Zielona 23
57-340 Duszniki - Zdrój
  • (74) 86 67 800


Biuro Obsługi Klienta
Jan Kazimierz


Wyraź swoją opinię o Sanatorium „Jan Kazimierz” na stronie http://www.holidaycheck.pl/hi/52e4208e-d42d-39bb-b4b4-01d74f63ac19

 


Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk
Staropolanka Staropolanka
Facebook