Zamknij
wersja językowa

 

Sanatoria


Zdrowie

„Zdrowie” położone jest w zaciszu Parku Zdrojowego, w bezpośrednim otoczeniu pięknej przyrody, tuż przy zagajniku różaneczników. Ten kameralny obiekt oferujący przytulne pokoje, doskonalą kuchnię, nowoczesną pracownię diagnostyczną, szeroki wybór zabiegów rehabilitacyjnych i nowocześnie wyposażoną salę gimnastyczną, zaprasza szczególnie osoby ze schorzeniami kardiologicznymi. Pod czujnym okiem lekarzy kardiologów, dzięki łagodnemu podgórskiemu klimatowi oraz zastosowaniu naturalnych surowców leczniczych szybciej odzyskuje się zdrowie, dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.

W obiekcie realizowany jest także program rehabilitacji kardiologicznej w warunkach stacjonarnych.


Zdrowie
ul. Konopnickiej 2
57-320 Polanica - Zdrój
  • (74) 86 80 209, 86 80 222


Biuro Obsługi Klienta
Zdrowie


Wyraź swoją opinię o Sanatorium „Zdrowie” na stronie http://www.holidaycheck.pl/hi/fffd239e-b92d-39ad-a9a1-75def9e8dcd2REHABILITACJA KARDIOLOGICZNA W WARUNKACH STACJONARNYCH
jest profilaktycznym leczeniem mającym na celu poprawę jakości życia i funkcjonalności pacjentów oraz przeciwdziałanie postępom choroby układu krążenia.


Na rehabilitację kardiologiczną w warunkach stacjonarnych kierowane są osoby:
  • po zabiegach kardiochirurgicznych (bypass, protezy zastawek serca) – do 42 dni,
  • po zawałach serca z angioplastyką naczyń wieńcowych oraz zabiegach koronaroplastyki z implantacją stentów – do 28 dni.

Skierowanie na ten rodzaj rehabilitacji może wystawić lekarz oddziału szpitalnego:
  • kardiochirurgicznego,
  • kardiologicznego,
  • oddziału chorób wewnętrznych.
Rejestracja pacjenta na oddział Rehabilitacji Kardiologicznej powinna nastąpić bezpośrednio z oddziału szpitalnego bądź do 3 dni po opuszczeniu szpitala.

Rejestracja na rehabilitację kardiologiczną w warunkach stacjonarnych odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 15:00
Tel.: 74/86-80-310


 


Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk
Staropolanka Staropolanka
Facebook