wersja językowa

 

O spółce


Polska Grupa UzdrowiskPolska Grupa Uzdrowisk - KGHM TFI - powstała w 2011 r. Członkami grupy są jedne z najlepszych polskich uzdrowisk: "Uzdrowisko Cieplice" Sp. z o.o., "Uzdrowisko Świeradów -Czerniawa" Sp. z o.o., Uzdrowiska Kłodzkie Spółka Akcyjna, "Uzdrowisko Połczyn" S.A., których większościowym właścicielem jest KGHM I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, reprezentowany przez KGHM TFI S.A. Grupa oferuje szeroki zakres usług uzdrowiskowych opartych m.in. na unikatowych w skali kraju i Europy surowcach leczniczych.

Uzdrowisko Cieplice Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o.
Cieplice to najstarszy w Polsce, założony w 1281 roku kurort, będący dziś uzdrowiskową częścią Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie). Wdzięk, zaciszność oraz klimat szacownego uzdrowiska, położonego u stóp Karkonoszy, w sercu Kotliny Jeleniogórskiej doceniają przybywający tu liczni kuracjusze. Największym skarbem Cieplic są lecznicze wody termalne, które od ponad 7 wieków przyciągają Gości z kraju i zagranicy.

Uzdrowisko Połczyn Uzdrowisko Połczyn S.A.
Połczyn – Zdrój to miasto i siedziba gminy w województwie zachodniopomorskim, powiecie świdwińskim. Położony jest, na dnie kotliny, wśród wzgórz morenowych nad rzeką Wogrą na Pojezierzu Drawskim. Okolice miasta są niezwykle ciekawe pod względem krajobrazowym. Miasto leży na obszarze Drawskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje 66 tys. ha Pojezierza Drawskiego.

Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa Sp. z o.o.
Świeradów to malownicza miejscowość położona w Górach Izerskich. Kurort słynie z leczniczych źródeł radonowych. Skuteczność kuracji od lat doceniana jest przez licznych kuracjuszy. Dzięki sukcesom w leczeniu Świeradów nazywany jest "Doliną Młodości".

Uzdrowiska Kłodzkie Spółka Akcyjna Uzdrowiska Kłodzkie Spółka Akcyjna
Uzdrowiska Kłodzkie Spółka Akcyjna stanowi największy w Polsce kompleks uzdrowiskowy. To trzy popularne kurorty o wielowiekowej tradycji uzdrowiskowej: Polanica–Zdrój, Duszniki–Zdrój i Kudowa–Zdrój.

 


Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk
Staropolanka Staropolanka
Facebook